راز۲

خانم منوچهری ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۰

راز۲ اثر راندا برن

اگر دیدتون رو وسیع تر کنید؛ خواهید دید که فرصت های زیادی وجود داره که شما باید از اونها استفاده کنید. هر روز صبح با روحیه قدردانی و سپاسگزاری بیدار شید. سپاسی مورد قبوله که  شما رو در راستای قانون جذب قرار بده.

همراهی احساسات و عواطف شماست که باعث تغییر ارتعاشات وجودی شما و فعال شدن قانون جذب میشه. 

باید عاشق کاری باشید که انجام میدید، ولی فکر نکنید کاری رو که دایم انجام میدید توش استاد میشید. باید اون کار رو با احساس و عاطفه در هم بیامیزید و باید اون کار رو از عمق وجود و درونتون انجام بدید. باید تبدیل به یه هنرپیشه بشید و از نقش خودتون لذت ببرید و با اون زندگی کنید.

فقط با گفتن اینکه میخوام، آرزوم اینه یا رویام اینه نمیشه مشکلی رو حل کرد. به طور مکرر اون رو انجام بدین تا عادتون بشه. شما باید به طور احساسی با اونچه می خواید درگیر شید، در غیر اینصورت هیچ اتفاقی نمیوفته.

لازمه که شما یه تصویر کاملا روشن و واضح روی پرده ی ذهنتون روی ضمیر خودآگاهتون بسازید، تصویری از خودتون در نقشی که دوست دارید اونطور زندگی کنید. فقط بعد از اون شما می تونید در گوشه و کنار منزلتون چیزهایی بگذارید که شما رو یاد رویاهاتون بندازه.

باید انتظار خوشبختی رو در زندگی داشته باشید. اگر باور نداشته باشید، رویاهای شما یک خیال و وهم بیشتر نخواهد بود. اگر باور کنید رویاهاتون به واقعیت می پیونده ایده ها از راه می رسند. ایده ای که به شما میگه چطور به رویاهاتون برسین.

فرستادن دیدگاه »

*

code